U uzbudljivoj završnici RK Biograd poražen od lidera prvenstva!

0 76

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U 16. kolu prve hrvatske rukometne lige rukometaši biograda su u uzbudljivoj završnici izgubili od lidera prvenstava, rukometaša Đakova 29-28, premda je pred kraj utakmice imao vodstvo te napad.

Utakmica je bila u većem dijelu izjednačena te se ni jedna ekipa nije odvojila na više od 3 pogotka razlike, a u drugom poluvremenu  pred kraj utakmice Biograd je imao pogodak prednosti i napad, no u posljednjoj minuti  gosti su uspjeli okrenuti rezultat u svoju korist.

U domaćim redovima najefikasniji igrač je bio Ivan Buovac sa osam golova, Danijel Duvnjak je dodao sedam, a Šime Markić 6 golova, . Kod gostiju najbolji su bili sjajni vratar Martin Juzbašić sa 13 obrana od čega 3 sedmerca u drugom dijelu, Ivan Kovač je postigao šest, a Denis Tot I Mislav Kurtović su dodali po pet golova.